Apie mus

tauragės agrotechnika

Mes rūpinamės patenkinti šio krašto gyventojų, ūkininkų bei kitų technikos turėtojų poreikius.

UAB ,,Tauragės agrotechnika” įkurta 2003-iais metais, Tauragėje. Nuo įmonės įkūrimo pradžios didelį dėmesį skiriame darbuotojų kvalifikacijų kėlimui. Tad pas mus dirba išsilavinę, savo darbą išmanantys specialistai.

Šiuo metu UAB „Tauragės agrotechnika” ne tik prekiauja nauja ir naudota žemės ūkio bei statybos technika, smulkesnėmis naujomis ir naudotomis detalėmis, bet ir ją remontuoja. Žinoma, pas mus galite ir šią techniką išsinuomoti. Taip pat galime pasiūlyti platų žemės ūkio technikos ir padargų asortimentą – pradedant plūgais ir baigiant traktoriais, kombainais, autotransportu bei technika pramogoms. Seniai užmegzti ryšiai ir palaikomi ilgalaikiai santykiai su užsienio partneriais, leidžia mums pasiūlyti prekes patraukliomis kainomis.

UAB ,,Tauragės agrotechnika” rasite ir parduotuvę, kurioje yra platus pasirinkimas: diržų, padangų, guolių ir kitų detalių, reikalingų įvairiai sunkiąjai technikai. Tais atvejais, kai reikiamų prekių parduotuvėje nėra – ne problema, nes klientui pageidaujant galime užsakyti iš užsienio partnerių. O pareiškus norą – užsakymą pristatyti į namus.

Nuo 2009 rugsėjo mėnesio įmonė pradėjo supirkinėti katalizatorius, akumuliatorius, spalvotųjų metalų laužą, įvairias auto atliekas, elektronikos laužą ir kt. 

Taip pat nuo šiol UAB ,,Tauragės agrotechnika” teikia statybos darbų, statybinių medžiagų (karjerinės produkcijos) pardavimo bei griovimo darbų ir betono malimo paslaugas. Taigi, kviečiame apsilankyti, susipažinti su mūsų visomis teikiamomis paslaugomis bei išsirinkti Jums reikiamą, o visi UAB ,,Tauragės agrotechnikos” darbuotojai kuo skubiau pasistengs patenkinti Jūsų poreikius bei atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus!

Klientas visada teisus!

Mes stengiames, jog klientas būtų maksimaliai patenkintas, todėl visada ieškome optimaliausių kompromisų, tenkindami kliento poreikius. Ne veltui vadovaujamės šūkiu – „Klientas visada teisus!„. Tad kviečiame apsilankyti ir įsitikinti, kad tai nėra tik tušti žodžiai.